T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - İstanbul Lisesi

ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜNLERİ

 

 

Adı- Soyadı

Branşı Görüşme Gün ve Saati
Metin KUŞ (Md.Başyardımcısı) Rehberlik Her gün
Duygu AYDEMİR(Md.Yrd) Coğrafya Her gün
Gürkan SÜNNETÇİ (Md.Yrd) Bilişim Teknoloj. Her gün
Cafer ÇİLENTİ (Md.Yard.) Türk.D.Edb. Her gün
Yaşar KOÇER Rehberlik Her gün
Gülşah MAĞARA  Rehberlik Her gün
Arzu ÇELİK Almanca Cuma Günü 10.05-10.45/ 13.40-14.20
Ebru Ertunç Almanca   Çarşamba Günü 10.05-11.25
Esma Nur ÇAYLI Almanca Çarşamba Günü 11.40-13.00
İrfan  ŞAHİNGÖZ  Almanca   Çarşamba Günü 11.40-13.00
Nurgül KUNT Almanca   Salı Günü 12.20-13.00/ 13.40-14.20
Özlem ŞEN Almanca Salı Günü 09.10-09.50/ 11.40-12.20
Serpil Kaya Almanca   Çarşamba Günü 11.40-13.00
Göksal KILINÇARSLAN  Beden Eğitimi  Salı Günü 10.05- 11.25
Hasan Tolga TOKSÖZ  Beden Eğitimi  Salı Günü 11.40-13.00
Neşe BOZKURT Beden Eğitimi  Salı Günü 12.20-13.00/ 13.40-14.20
Samet  KUKAL  Beden Eğitimi  Cuma Günü 10.05-11.25
Seher ŞEN  Beden Eğitimi  Perşembe Günü 11.40-.13.00
Seher SAİN Bilgisayar Eğitimi Pazartesi Günü 11.40-13.00
Fahrettin  TEPEALTI  Coğrafya Salı Günü 11.40-13.00
Ziya GÜLLÜ  Coğrafya Perşembe Günü 11.40-.13.00
Ayşe AK  Din Kültürü ve Ahlak  Cuma Günü 12.20-13.00/ 13.40-14.20
Nurullah BORA  Din Kültürü ve Ahlak  Salı Günü 12.20-13.00
Yavuz AYKARA  Felsefe Perşembe Günü 10.05-11.25
Ayşe BALTA  İngilizce Cuma Günü 11.40-13.00
Mustafa  ALBAYRAK  İngilizce Pazartesi Günü 13.40-14.20/ Çarşamba Günü 11.40-12.20
Nalan  TÜFEKÇİ  İngilizce Çarşamba Günü 10.05-10.45/ 11.40-12.20
Özlem  MUTLU  İngilizce Pazartesi Günü 11.40-13.00
Tacettin DÜNDAR  İngilizce Salı Günü 11.40-13.00
Hakan ALIÇ  Müzik Salı Günü 10.05- 11.25
Fatma Işım GÜNGÖR  Resim  Salı Günü 10.45- 11.25/ 11.40-12.20
Selim AKDİ  Tarih  Çarşamba Günü 10.05-11.25
Şükrü  ABANOZ Tarih Perşembe Günü 13.40-15.00
Ayşe ALTAY  Türk.D.Edb. Çarşamba Günü 10.45-11.25/ 11.40-12.20
Davut GILCAN  Türk.D.Edb. Pazartesi Günü 09.10-09.50/ 10.45-11.25
Fatma ÇALIŞKAN Türk.D.Edb. Salı Günü 11.40-13.00
Fazlullah SANCAR  Türk.D.Edb. Cuma Günü 11.40-13.00
İslam  ÇAMLIBEL  Türk.D.Edb. Çarşamba Günü 11.40-12.20/ Perşembe Günü 11.40-12.20
Mustafa Sıddık KARAGÖZ  Türk.D.Edb. Cuma Günü 11.40-13.00
Saadet SEYHAN  YILMAZ  Türk.D.Edb. Perşembe Günü 11.40-.13.00
Sedat YILMAZ  Türk.D.Edb. Cuma Günü 10.45-11.25/ 11.40-12.20

 

 

Name Vorname Stunde
Bennung Rolf Randevu ile
Babst Corinna Çarşamba 11:40 - 12:20
Aydin Eva Çarşamba 10:45 - 11:25
Bätzner Isabel Cuma 12:20 - 13:00
Czjzek Andrée Çarşamba 10:05 - 10:45
Cosar Sultan Cuma 10:05 - 10:45
Durst Johannes Cuma 10:05 - 10:45
Fink Michael Pazartesi 11:40 - 12:20
Günsan Feliz Pazartesi 11:40 - 12:20
Geib Ferdinand Çarşamba 10:45 - 11:25
Grabbe Fabian Çarşamba 10:05 - 10:45
Hähnlein Mario Cuma 10:05 - 10:45
Herkenrath Frank Çarşamba 09:10 - 09:50
Heidler Anette Pazartesi 15:00 - 15:40
Hitzfeld Janina Cuma 11:40 - 12:20
Humpert Mona Çarşamba 10:45 - 11:25
Kadolph Benjamin Pazartesi 11:40 - 12:20
Kapp Corinna Cuma 12:20 - 13:00
Koch Normen Çarşamba 10:05 - 10:45
Kurze Jörg Pazartesi 11:40 - 12:20
Kuper Rabea Pazartesi 10:45 - 11:25
Dr.  Mundt Andreas Çarşamba 10:05 - 10:45
Meuser Julia Pazartesi 10:05 - 10:45
Meyer Ulrike Pazartesi 11:40 - 12:20
Rahvali Gertrud Cuma 10:05 - 10:45
Scheifele Amelie Çarşamba 14:20 - 15:00
Sobanski Iris Pazartesi 10:45 - 11:25
Schwarzkopf Steve Pazartesi 11:40 - 12:20
Schulze Maja Cuma 11:40 - 12:20
Terzi Ümit Cuma 13:30 - 14:10
Wagner Karen Çarşamba 11:40 - 12:20
Yavuz Aylin Pazartesi 09:10 - 09:50
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 30.10.2017 - Güncelleme: 09.03.2018 09:32 - Görüntülenme: 1671
  Beğen | 0  kişi beğendi