T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / FATİH - İstanbul Lisesi

ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜNLERİ

2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İSTANBUL LİSESİ ÖĞRETMEN-VELİ GÖRÜŞME GÜN VE  SAATLERİ
Adı- Soyadı Branşı Görüşme Gün ve Saati
Metin KUŞ (Md.Başyardımcısı) Rehberlik Her gün
Cafer ÇİLENTİ (Md.Yrd.) Türk Dili ve Edebiyatı Her gün
Duygu AYDEMİR(Md.Yrd) Coğrafya Her gün
Gürkan SÜNNETÇİ (Md.Yrd) Bilişim Teknolojleri Her gün
Arzu ÇELİK Almanca Cuma Günü 08.30-09.10/ 11.40-12.20
Esma Nur ÇAYLI Almanca Çarşamba Günü 11.40-13.00
Gülser HALICI Almanca Çarşamba Günü 10.05-11.25
Abdullah EKİNCİ Almanca Salı Günü 11.40-13.00
İrfan  ŞAHİNGÖZ  Almanca   Çarşamba Günü 10.05-11.25
Nurgül KUNT Almanca   Çarşamba Günü 10.05-11.25
Göksal KILINÇARSLAN  Beden Eğitimi  Salı Günü 10.45-11.25
Hasan Tolga TOKSÖZ  Beden Eğitimi  Çarşamba Günü 10.05-10.45
Neşe BOZKURT Beden Eğitimi  Çarşamba Günü 13.40-14.20
Seher ŞEN  Beden Eğitimi  Pazartesi Günü 11.40-12.20
Aslıhan ÇAYIRCI Bilgisayar Eğitimi Perşembe günü 10.05-11.25
Fahrettin  TEPEALTI  Coğrafya Çarşamba Günü 10.45-11.25 / Cuma Günü 09.10-09.50
Ayşe AK  Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Cuma Günü 09.10-10.45
Zafer SÖĞÜT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Perşembe 10.45-12.20
Mehmet Ali ALİOĞLU Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Pazartesi 12.20-14.20
Yavuz AYKARA  Felsefe Cuma Günü 10.05-11.25
Fatma Işım GÜNGÖR  Görsel Sanatlar Çarşamba Günü 11.40-13.00
Ayşe BALTA  İngilizce Çarşamba Günü 10.05-11.25
Nalan  TÜFEKÇİ  İngilizce Salı Günü 10.05-11.25
Özlem  MUTLU  İngilizce Cuma Günü 12.20-13.00
Hakan ALIÇ  Müzik Çarşamba Günü 13.40-14.20
Orhan YILDIZ Müzik Cuma Günü 10.05-11.25
Hüseyin COŞGUN Rehberlik Her gün
Arzu DİNÇER Rehberlik Her gün
Şükrü  ABANOZ Tarih Salı Günü  11.40-13.00
Ömer ARSLAN Tarih Pazartesi Günü 10.05-10.45 / Salı Günü 10.05-10.45
Mehmet GÜNDÜZ Tarih  Pazartesi Günü 12.20-13.00 /  Cuma Günü10.45-11.25
Ayşe ALTAY  Türk Dili ve Edebiyatı Salı Günü 10.05-11.25
Davut GILCAN  Türk Dili ve Edebiyatı Çarşamba Günü 10.45-12.20
Fatma ÇALIŞKAN Türk Dili ve Edebiyatı Perşembe Günü 11.40-13.00
İslam  ÇAMLIBEL  Türk Dili ve Edebiyatı Salı Günü 10.05-11.25
Mustafa Sıddık KARAGÖZ  Türk Dili ve Edebiyatı Pazartesi Günü 11.40-13.00
Saadet SEYHAN  YILMAZ  Türk Dili ve Edebiyatı Çarşamba Günü 11.40-13.00
Sedat YILMAZ  Türk Dili ve Edebiyatı Çarşamba Günü 10.05-11.25

 

Name Vorname Stunde
Bennung Rolf Randevu ile
Babst Corinna Salı 11:40 - 12:20
Aydin Eva Cuma 11:40 - 12:20
Bätzner Isabel Pazartesi 13:40 - 14:10
Czjzek Andrée Çarşamba 11:40 - 12:20
Cosar Sultan Çarşamba 10:05 - 10:45
Durst Johannes Pazartesi 11:40 - 12:20
Fink Michael Çarşamba 12:20 - 13:00
Günsan Filiz Pazartesi 13:40 - 14:10
Geib Ferdinand Pazartesi 13:40 - 14:10
Hauser Brigitte Çarşamba 10:05 - 10:45
Herold Miriam Ruth Cuma 10:45 - 11:25
Herkenrath Frank Çarşamba 12:20 - 13:00
Heidler Anette Çarşamba 11:40 - 12:20
Hülse Juliane Çarşamba 10:45 - 11:25
Humpert Mona Cuma 10:05 - 10:45
Kadolph Benjamin Pazartesi 13:40 - 14:10
Kapp Corinna Çarşamba 12:20 - 13:00
Kuper Rabea Pazartesi 11:40 - 12:20
Lenz Alexander Çarşamba 11:40 - 12:20
Matulat Jenny Çarşamba 13:40 - 14:10
Dr.  Mundt Andreas Çarşamba 11:40 - 12:20
Meyer Ulrike Pazartesi 10:45 - 11:25
Randhahn Hauke Çarşamba 13:40 - 14:10
Rahvali Gertrud Cuma 12:20 - 13:00
Schaefer Jochen Çarşamba 11:40 - 12:20
Sezgin Cornelia Cuma 11:40 - 12:20
Schmidt Karl Pazartesi 10:45 - 11:25
Sobanski Iris Pazartesi 10:05 - 10:45
Stahlhofen Ayperi Cuma 09:10 - 09:50
Terzi Ümit Pazartesi 10:45 - 11:25
Vardar-Douma Yasemin Cuma 11:40 - 12:20
Wagner Karen Pazartesi 12:20 - 13:00
Yavuz Aylin Çarşamba 10:05 - 10:45
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 18.03.2018 - Güncelleme: 26.09.2018 13:25 - Görüntülenme: 654
  Beğen | 2  kişi beğendi